APIE G12
G12 MOKYKLA
PAMOKA 14 2011-04-26

„Juk jūs tam pašaukti; ir Kristus kentėjo už mus, palikdamas mums pavyzdį, kad eitumėte Jo pėdomis.“(1 Petro 2,21) 

 

1» Pasiekimų troškimas: Visados susikoncentruokite į ateitį. Pranašumas reiškia, kad lyderis suteikia žmonėms atsakomybę, pavesdamas jiems užduotis ir motyvuodamas juos tam, kad tos užduotys būtų įvykdytos ateityje. 

 

2» Akistata su sunkumais: Įvairiose situacijose, sprendžiant problemas, būtina savybė lyderiui yra taktas ir sugebėjimas dirbti su žmonėmis. Būtina priimti teisingus sprendimus, po to teisingai elgtis, kad būtų pašalintos konfliktinės priežastys. Jeigu jūs neleisite problemoms kilti, tai jos ir neišbujos. Kai tik pastebite kad ir mažą konfliktą, užsimezgusį tarp žmonių, turite veikti greitai ir kryptingai.

 

3» Mokykitės iš savo klaidų: „Nesakyk, kad tai klaida, bet vadink tai apmokymu“,- sakė didysis išradėjas Tomas Edisonas.

 

4» Lankstumas: Tai sugebėjimas kažką keisti, kai pokyčiai reikalingi.

 

5» Pasišventimas žmonėms: ugdykite savo žmones būti pasišventusiais Dievui ir jums.

 

6» Išmokti išdalinti kitiems smulkius darbus: Lyderis turi išmokti susikoncentruoti svarbiuose reikaluose, o visus smulkius darbus atiduoti savo pavaldiniams (Išėjimo 18,13-22).

 

7» Dirbti darbus, kuriuos dirba Dievas: Daug pastorių ir lyderių bando „išradinėti dviratį“, išgalvodami visokių naujų užsiėmimų, bet aš žinau vieną paslaptį – Dievas su tais, kas gelbsti sielas.

 

AUDIO
 
14_PAMOKA.pdf Konspektas
14PAMOKA_testas.pdf Kontrolinis darbas
Pasidalink
DRAUGAI

Transformation center
Pastoriai Andrey ir Svetlana Shapovalov
(Sietlas, USA)
http://g12life.org

G12 Globale Vision
Pastoriai Alexander ir Elena Kleninger
(Manhaim, Germany)
www.g12gv.eu
Dangaus Karalystės Misija
Pastoriai Deivis ir Eglė Gribauskai
(Vilnius, Lietuva)