APIE G12
G12 MOKYKLA
PAMOKA 13 2012-02-13

LYDERYSTĖS KAINA

„Jėzus, pažvelgęs į jį, jį pamilo ir tarė: „Vieno dalyko tau trūksta: eik, parduok visa, ką turi, išdalink vargšams ir turėsi turtą danguje. Tada ateik, paimk kryžių ir sek paskui mane“. Po šitų žodžių jis nuliūdo ir nusiminęs pasitraukė, nes turėjo daug turto.“ (Morkaus 10,21-22) 

 

Kriticizmas: Jei žmogus negali pakęsti, kai jis yra kritikuojamas, tai rodo, kad jis yra emociškai nesubrendęs. Lyderis nuolatos bus matomas ir atviras kritikai.

 

Nuovargis: Išmintingas lyderis pasistengs teisingai subalansuoti savo laiką, kad turėtų laiko ramiai pasivaikščioti, atsipalaiduoti, kad praeitų įtampa. Teisingas rūpinimasis savo sveikata, poilsis ir teisingas laiko paskirstymas padės išsaugoti jėgas.

 

Laikas apmąstymams: Atsakymas –  ne darbo intensyvume, bet kuo didesniame efektyvume.

 

Vienišumas: Viena iš priežasčių, kodėl Dievo generolai pakliūdavo į didžiules problemas ta, kad jie neturėjo žmogaus, kuriam būtų galėję atsiverti. Venk vienišumo.

 

Susitapatinimas: Kiekvienas lyderis ir tarnautojas turi nusileisti iki lygio, kuriame yra tas žmogus, kuriam jis tarnauja.

 

6» Nepageidaujami sprendimai: Lyderiams tenka priimti neišvengiamus sprendimus, kurie daro įtaką tarnavimui „lazda su dviem galais“, Jėzus ir septyniasdešimt mokinių.

Laiko naudojimas: Su savo laiku reikia elgtis taip pat apgalvotai, taupiai ir atsargiai, kaip ir su pinigais.

 

8» Atmetimas: Yra labai didelė tikimybė, kad atsiras žmonės, kurie šmeiš jūsų tikėjimą, jūsų požiūrius, supratimus. „Atėjo pas savuosius, bet savieji Jo nepriėmė“ (Jono 1,11). Ar galėsite išstovėti, kai visi jus atmes?

 

Mokėjimas paleisti: Labai dažnai lyderiai prisiriša prie žmonių, ir kai ateina metas juos paleisti, jie negali to padaryti. Dėl to griūva tarnavimai, santykiai ir bažnyčios.

 

10» Mokėjimas ištarti NE: Dažniausiai lyderiai įpratę sakyti TAIP, tam, kad ištartų NE reikalingos pastangos. Mes visi įpratę nuodėmei sakyti NE, bet reikia išmokti pasakyti NE teisingiems dalykams, kai jie ateina neteisingu laiku.

AUDIO
 
13_PAMOKA.pdf Konspektas
13PAMOKA_testas.pdf Kontrolinis darbas
Pasidalink
DRAUGAI

Transformation center
Pastoriai Andrey ir Svetlana Shapovalov
(Sietlas, USA)
http://g12life.org

G12 Globale Vision
Pastoriai Alexander ir Elena Kleninger
(Manhaim, Germany)
www.g12gv.eu
Dangaus Karalystės Misija
Pastoriai Deivis ir Eglė Gribauskai
(Vilnius, Lietuva)