RESURSAI
LIUDIJIMAI
Liudijimas Broniaus iš Anglijos 2013-07-01

Sveiki,
Norėčiau pasidalinti viena dalele iš išgyvenimu po encounter.

Jau kurį laiką prašau Dievo užpildyti mano širdį meile. Bet vis nesupratau kodėl pas mane tiek pykčio ant žmonių ir kodėl tokia didelė maišto jėga viduje, kuri vis prasiveržia ir pridaro bėdų bei visus aplinkinius nuteikia priešiškai. O taip vis norėjosi skleisti meilę ir supratimą, kurio daug daugiau mačiau netikinčiuose.

Kai encounterio trečiąją dieną pirmą kart gyvenime šventoji dvasia mane parklupdė ant žemės, o netrukus ir paguldė, aš pajutau sunkiai pakeliamą skausmą pėdose. Šis skausmas realiai buvo panašus į kaulų laužymą ar stambiausių vinių kalimą. Kas keisčiausia, kol kūne jutau šį nepakeliamą skausmą mano mintys buvo ramybėje ir sklandė kažkur ko aš dar nesuprantu.

Tik po kurio laiko šventoji dvasia man atskleidė, kad tai ir buvo atsakymas į mano prašymą dėl meilės. Tik Dievas parodė kas yra meilė, kad aš turiu būti pasirengęs paaukoti viską ir išgyventi daug skausmo, bet niekada neprakeikti skausmą sukeliančiams, o juos tik laiminti ir mylėti. Kad tai ir yra tikra meilė.

Ir tik dabar suprantu kad viskas kas įvyko mano gyvenime buvo mano širdies suformavimui, nors ir dar nebuvau tuo metu atsidavęs Dievui. O kai atsidaviau, mano širdis jau paruošta: šalia nei draugų ar artimų, nei prisirišimo prie turto ar kokio daikto. Taip lengva sakyt viską ir atiduot viską.
Amen


Bronius
AnglijaSveiki,
Nemėgstu daug rašyti, juolab apie save. Bet vis jaučiu kad turiu tuo pasidalinti su kažkuo.

Išgyvenimai iškart po Encounter

Sekančą naktį po gryžymo iš Encounter pabudome išgirdę mūsų 3 metų dukrytę verkiančią per miegus ir besiblaškančią (prieš tai gerai miegodavo). Aš pajutau, kad turiu susikeisti su ja vietomis. Taip ir padariau, pernešiau dukrytę pas žmoną, o pats atsiguliau kur ji miegojo.

 Vos spėjus užmigti susapnavau, kad atsiradau ties keistomis durimis (kaip kazkokie senoviniai apgriuve vartai), pačių vartų kaip ir nemačiau, nes jie buvo atviri į kitą pusę. Staiga pro ją pradėjo eiti vienas po kito dvikojai sutvėrimai. Iš pradžių galvojau, kad tai žmonės, bet staiga pajutau stiprią baimę ir slegiančią atmosferą. Jiems priartėjus šiek tiek arčiau, supratau, kad tai ne žmonės, o būtybės iš pragaro. Akimirką suabejojęs ką daryti, staiga pradėjau šaukti ir rėkti minėdamas Jėzaus Kristaus vardą ir varydamas juos atgal. Iš pradžių jie nesureagavo ir vis artinosi. Tik kai sukaupiau visą likusį pasitikėjimą ir drąsą, pradėjau eiti link jų ir visomis jėgomis rėkdamas jiems grįžti iš kur atėjo, jie pradėjo urgzti  ir trauktis. Tuo pat metu pajutau už savęs pastiprinimą, nors ir nieko nemačiau.

Staiga žmona mane pažadino, nes skleidžiau keistus garsus ir visas purčiausi, bei buvau jau visas šlapias nuo prakaito. Pabudęs meldžiausi dėl šių durų uždarymo, kaip buvau girdėjęs Encounterio metu tai darant tarnautojus.

Niekada nebuvau nieko panašaus sapnavęs. Kad ir kaip baisiai ir nejaukiai jaučiausi po sapno, širdies viduje tą naktį ir dabar (po poros savaičių) jaučiu norą eiti į tokias ir daug didesnes kovas su demonais, nors gyvenime esu ramus ir nesiveliantis į konfliktus asmuo. Po šios nakties tiek dukra tiek ir aš miegojom jau ramiai savo lovose. Dėkui Jėzui už perduotą galią ir žinią, kad tas kuris manyje, galingesnis nei pasaulyje.

2013 m. liepa 5 d. Bronius

Pasidalink
DRAUGAI

Transformation center
Pastoriai Andrey ir Svetlana Shapovalov
(Sietlas, USA)
http://g12life.org

G12 Globale Vision
Pastoriai Alexander ir Elena Kleninger
(Manhaim, Germany)
www.g12gv.eu
Dangaus Karalystės Misija
Pastoriai Deivis ir Eglė Gribauskai
(Vilnius, Lietuva)