NAUJIENOS
SOS! Į arena įžengia Bažnyčia 2011-04-03

Mes net neįsivaizduojame, kokius dalykus Dievas darys paskutiniosiomis dienomis. Tas Dvasios judėjimas, kurį Dievas išlies šioje žemėje, bus toks unikalus, niekur nematytas ir nesuprantamas, kad krikščioniškos bažnyčios atmes jį, lygiai taip pat, kaip buvo išvaryta iš sinagogų „Nazariečių erezija“. Aš manau, kad paskutiniųjų laikų bažnyčia nesivadins krikščioniškąja.

Mus metų metais mokė tikėjimo – judėti Dieve nematant Jo, tačiau tikėti, kad judame teisingai. Mus mokė, kad tu ir neturi matyti Dievo – tam tu ir tikintis, kad tikėtum nematydamas! Tokių „tikinčiųjų“ laikas praeina, ateina „matančiųjų ir apreiškiančiųjų“ laikas. Paskutiniosiomis dienomis šėtonas išleis į areną savo tarnus, kurie užčiaups bet kokį „tikintįjį“. Į areną prieš velnio tarnus Dievas išves Savo tarnus. Tai, kas vyks šioje arenoje, netilps niekieno protuose, to nesugebės paaiškinti nei viena religija. Tam dar nėra nei apibūdinimo, nei termino. Tikėjimas, kurį visi šiuolaikiniai „tikintieji“ naudoja gauti išgelbėjimui, bus beprasmis. Ženklų ir jėgos pasireiškimas bus toks stiprus, kad tikės VISI! Tačiau reikės tikro tikėjimo, kad nesusigundytum! Dievas veiks niekur negirdėtu būdu ir nepaaiškinamai, todėl prireiks tikro tikėjimo, kad priimtum šiuos pasireiškimus, kaip nuo Dievo...

Į šią areną įžengs tikras Kristaus Kūnas. Į šią areną ižengs pats Dievas, Savo KŪNE! Mes – Kristaus kūnas, tai yra, mes – Kristus. Dievo kūnas – tai Dievas. Kai pakils tikri velnio tarnai ir gundys net išrinktuosius, išstoti prieš juos pajėgs tik Kūnas. Kai šiandien į mūšį eina ekstrasensai – tai niekas, palyginus su tuo, kas bus, kai atsivers bedievystės sūnūs.

Peržengti per šio laiko ribą bus tas pat, kaip Jėzaus laikais – „tu turi gimti“... Šiuo metu reikia gimti iš Dvasios!!! Mus metų metais mokė, kad mes jau atgimę iš aukšto, tačiau to bus maža. Taip, kaip nepakako būti žydu, kad atpažintum ir priimtum Mesiją, lygiai taip pat nepakaks būti atgimusiu iš aukšto, kad įeitum į paskutiniųjų laikų mūšį.


Išsamiau pamokslas: http://www.g12.lt/pamokslai-14/lt/2011.html?media=86
AUDIO
 
Pasidalink
VISO: 5
KOMENTARAI
Komentarai - SOS! Į arena įžengia Bažnyčia
05-13 01:35
2011-05-13 16:26:46
Ale tikrai viskas pagal Bibliją, Jėzus sakė: „Palaiminti jūs, vargšai, nes jūsų yra Dievo karalystė." arba "Palaiminti, kurie tiki nematę!" G12 sako: "Tokių „tikinčiųjų“ laikas praeina, ateina „matančiųjų ir apreiškiančiųjų“ laikas." Jėzus sakė: "Jei tada kas nors jums sakys: ‘Štai čia Kristus’, arba: ‘Jis tenai!’, – netikėkite, nes atsiras netikrų kristų ir netikrų pranašų, ir jie darys didelių ženklų bei stebuklų, kad suklaidintų, jei įmanoma, net išrinktuosius. Štai Aš jums iš anksto tai pasakiau!“ „Todėl, jeigu jums sakytų: ‘Štai Jis dykumoje!’, neikite, ‘Štai Jis kambariuose!’, netikėkite. G12 sako: "Į šią areną ižengs pats Dievas, Savo KŪNE! Mes – Kristaus kūnas, tai yra, mes – Kristus." arba "Ženklų ir jėgos pasireiškimas bus toks stiprus, kad tikės VISI!" Taigi viskas pagal Bibliją, ar ne?
svecias
2011-04-07 15:50:48
Jei pats sau atsakau, kad "galiausiai tampa akimis regima". Tada neigiate sau, cituoju "... tam tu ir tikintis, kad tikėtum nematydamas! Tokių „tikinčiųjų“ laikas praeina..." Gal but problema paciame tikejime, t.y. zmones netiki (kitaip butu galima pasakyti neturi jo), todel neregi. Na o jei "tiki" tai, gal dienai, nu metams. Ar tai tikejimas? :)
Polianka
2011-04-06 22:57:59
I savo klausima: "nebereikia tiketi?" Jus pats atsakete = "galiausiai tampa akimis regiama". Apie tai ir buvo pamokslas...
svecias
2011-04-06 22:18:40
Kaip cia gaunas, nebereikia tiketi? Bet juk esme yra Dievo zodis, kuris viso ko pradzia ir esme. Dievo zodziu ateina tikejimas, tada judi Jame ir galiausiai tampa akimis regiama. Kaskaip pasigedau rasto vietu pamokslo metu. Juo labiau Dievo zodis turi testinuma, t.y. kiekviena Sv.Rasto vieta papildo viena kita ar tai butu naujas, ar senas testamentas. Busiu nuosirdus: skeptiskai ziuriu i sia paskutiniuju laiku baznycios vizija.
Judo liūtė
2011-04-04 22:00:20
"Į šią areną ižengs pats Dievas, Savo KŪNE!" Šiame mūšio lauke bus pavojinga, neabejoju tuo. Vienintelė apsauga yra Jėzus. Ant JO tu stovėsi kaip ant uolos, niekas tavęs nepajudins - net vidury kovos lauko tu būsi saugus, jeigu liksi Jėzaus kūne. Aš pasitikiu savo Dievu, jis riaumoja kaip Judo Liūtas!
Vardas*
El. paštas
Jūsų komentaras*
DRAUGAI

Transformation center
Pastoriai Andrey ir Svetlana Shapovalov
(Sietlas, USA)
http://g12life.org

G12 Globale Vision
Pastoriai Alexander ir Elena Kleninger
(Manhaim, Germany)
www.g12gv.eu
Dangaus Karalystės Misija
Pastoriai Deivis ir Eglė Gribauskai
(Vilnius, Lietuva)